ПП "Євротерм-Львів"

Інженерно-Сервісний Центр

Євротерм-Львів: опалювальний сезон без “сюрпризів”.

З приходом осені, так чи інакше, варто задуматись про опалювальний сезон. Хтось запланував, нарешті, реалізувати індивідуальне опалення у помешканні, а у когось — на черзі профілактичний огляд вже встановленого обладнання. Кого обрати? Оголошення рясніють обіцянками дешевизни і швидкої здачі обєкту. Та не варто бути наївними. Довіряти такі важливі речі треба справжнім професіоналам. Адже неякісний монтаж чи сервіс обладнання можуть не тільки призвести до втрати гарантії від виробників, а й до неефективної роботи, а, можливо, і повного виходу з ладу опалювальної техніки чи системи водопостачання.

ПП “Євротерм-Львів”, працюючи на ринку опалювальної техніки з 2005 року, накопичило величезний досвід з комплексного монтажу та обслуговування  обладнання VAILLANT, SAUNIER DUVAL, TERMET, KERMI, CALOREE, REHAU, сучасного насосного устаткування GRUNDFOS як Офіційний Представник в регіоні цих торгових марок. Фахівці підприємства виконують монтаж звичайних та інноваційних опалювальних систем, побутових і промислових котелень, систем гарячого водопостачання, санітарно-технічних систем побутового і промислового призначення, насосного устаткування, дренажних і каналізаційних систем. Після пуско-налагоджувальних робіт замовнику видається Паспорт обєкту, адже усе встановлене обладнання підприємство бере на сервісне обслуговування. А воно тут відповідає найвищим європейським стандартам.

Серцем сервісного центру ПП “Євротерм-Львів” є компютеризований стенд, що дозволяє швидко і з високою точністю встановити причину несправності. Підрозділ сервісу котельного устаткування укомплектований найсучаснішими електронними засобами діагностики і усім необхідним інструментом. Наявність на складах фірми запчастин дозволяє оперативно проводити усі гарантійні і сервісні роботи. Інженери сервісного підрозділу пройшли навчання на заводах VAILLANT, WOLF, KERMI, TERMET, BERKEPLAST, HONEYWELL і є атестованими для проведення сервісних і гарантійних робіт будь-якої складності.  При проведенні ремонту фахівцями фірми на обладнанні ставиться пломба з іменною печаткою виконавця, Ви отримуєте гарантію на роботи і запчастини та “Сервісну книжку”, де записуватимуться усі огляди. Окрім того, вам буде вручено “Акт виїзду”, де буде прописано усе — від “діагнозу” до пророблених маніпуляцій та опису запасних частин, які довелось замінити.

Таким чином ви будете убезпечені від того, що майстер, який робив профілактику вашого котла, виїде кудись на заробітки, телефон його назавжди зникне з мережі, а наступний, знайдений так само з оголошень фахівець-самоук, із знаючим виглядом, оголосить, що попередній майстер “загробив” ваш котел, і щоб його відновити ( а далі піде цілий ряд професійних термінів), вам доведеться викласти чималі гроші, щоб замінити мало не половину його “начинки”.... Знайома картина, чи не так?

 Щоб вона була не про вас, щоб наступний опалювальний сезон пройшов без неприємних несподіванок і щоб, нарешті, долучитись до сервісу європейського рівня, рекомендуємо ПП “Євротерм-Львів, Сервісний центр «Інноваційні системи опалення», що на вул. Котляревського 37, тел. (032) 238-77-32 і моб. (067) 320-17-00.  

  Сервісний центр . Стенд для комплексного випробування опалювальної техніки.