ПП "Євротерм-Львів"

Філософія Збуту

ПП “ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ” представляє на українському ринку продукцію провідних європейських виробників опалювального і насосного устатку- вання.

Усе устаткування, що поставляється нашою фірмою відповідає європей- ським стандартам, має усі необхідні українські сертифікати і дозволи, без- відмовно працює в наших кліматичних умовах.

ПП “ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ” постійно удосконалює і розширює структуру регіональних представництв, а також активно розвиває роботу з постійними клієнтами, надаючи своїм партнерам максимально вигідні умови співпраці. Консультації, усестороння технічна підтримка і надання необхідної документації, допомога в розробці проектних рішень, виїзд фахівців на шеф-монтаж, пуско-наладні роботи,оформлення і підготовка усіх необхідних документів, у тому числі і виконавчо-технічних, документів для газової служби, здача об'єкту контролюючим службам і організаціям - усе це дозволяє нашим партнерам вирішувати технічні питання будь-якого рівня складності: від квартири до адміністративних будівель і великих виробничих приміщень.

Є можливість постачання під замовлення як окремих одиниць техніки, так і великих партій.

Спільне проведення різних рекламних заходів, виставок, реклами у ЗМІ - забезпечує широку популярність наших регіональних представників і партнерів.

Зважена і індивідуальна система надання знижок і умов роботи, дозволяє нашим партнерам залучити найбільшу кількість кінцевих замовників.

ПП “ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ” вже багато років успішно взаємодіє з будівельними організаціями, тому нам добре знайомі принципи співпраці і вимоги до субпідрядних організацій.