ПП "Євротерм-Львів"

Про Нас

Пріоритетний напрям в діяльності підприємства – спільна робота з корпоративними замовниками. Проектні, будівельні, монтажні організації, архітектурні бюро, дизайнерські студії.

Наші клієнти отримують необхідний комплекс послуг, від консультацій та проектування до запуску. При цьому сервіс і гарантійне обслуговування здійснюються підприємством на місцях регіональними відділеннями.

Всі регіональні відділення ПП "Євротерм-Львів" мають ліцензії на виконання монтажних і сервісних робіт. Все обладнання, що поставляється, відповідає європейським стандартам та має українські сертифікати відповідності. Для зручності замовника обладнання забезпечується технічною та дозвільною документацією українською та російською мовами.

Наше підприємство – це структура, що динамічно розвивається та з року в рік зміцнює свої позиції на українському ринку.


Дипломи та сертифікати отримані ПП "Євротерм-Львів"

ПП “ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ” сьогодні – одне з провідних інжинірингових і торгових підприємств України що працюють у галузі тепловодопостачання.

До складу підприємства входять:

 • мережа збуту;
 • сервісні центри;
 • проектне бюро;
 • лабораторія.

 

У власності підприємства знаходяться офісно-складські центри загальною площею більше 4000 m 2.

З моменту заснування ПП “ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ” постійно розширює комплекс своїх послуг, прагнучи якнайповніше задовольнити потреби ринку.
У усіх підрозділах та регіональних представництвах працює більше 50-ти висококваліфікованих фахівців.

Наявність на складах практично всього асортименту пропонованого опалювального і насосного обладнання, мінімальний термін постачання під замовлення (від 1 тижня), консультації по формуванню замовлення для клієнтів(партнерів), що забирають устаткування безпосередньо із складів ПП “ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ” в Києві, Львові, Івано-Франківську, Одесі – дозволяють задовольнити потреби найвибагливішого замовника.

Наяність регіональних представництв в обласних містах України - Євротерм Івано-Франківськ, Євротерм Київ, Євротерм Одеса) - дозволяє своєчасно реагувати на запити замовників і партнерів на місцях та оперативно здійснювати сервісне і гарантійне обслуговування.

Для будь-якого нашого Замовника державної установи, комерційної фірми, приватної особи – поставлене завдання буде вирішено найефективнішим шляхом з використанням передових технологій.

Спираючись на багаторічний досвід роботи наших партнерів – виробників ми розробили основні правила, які дозволяють досягати високих результатів:

 • робота тільки з якісним устаткуванням що зарекомендувало себе з найкращого боку під час експлуатації в України.
 • Робота в пріоритетним напрямках (котельне обладнання, насосне устаткування, внутрішні системи опалювання).
 • Відлагоджена логістика.
 • Погодженння з найбільшими виробниками продукції спільної концепції роботи.

 

На сьогодні ПП “ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ” – підприємство з чітким розподілом завдань і повноважень між підрозділами.

Філософія компанії – не просто постачання високотехнологічного устаткування, але і технічний супровід на усьому етапі – тобто увесь комплекс інженерних послуг.

Робота з ПП “ЄВРОТЕРМ-ЛЬВІВ” - це безперечні переваги для споживача будь-якого рівня :

 • Ми – імпортер устаткування Termet, Kermi, Rehau, Wolfshöher в Україну.
 • Постійна наявність на складах більше 1 000 найменувань продукції дозволяє оперативно і в повному об'ємі задовольнити потребу споживачів самих різних типів.
 • Тісна взаємодія усіх підрозділів групи, а також виробників дає можливість в найкоротші терміни підготувати комплектацію будь-якого замовлення та здійснити відвантаження.