Види трубчатих радіаторів опалення

Трубчасті радіатори відносяться до категорії секційних батарей, які складаються з декількох елементів. Всередині кожної секції сформировані канали, по яких перемещується теплоносій.

Трубчасті радіатори дозволили розширити лінійку стаціонарних опалювальних приладів, внісши свою дизайнерську лепту в асортимент красивих і практичних виробів.

Перший прототип виробу з’явився близько 80-ти років тому в результаті розробки новаторської братів Zehnder. Вони працювали над поліпшенням охолоджуючої системи в двоколісному транспорті (мотоциклах).

Кращі пропозиції

Сьогодні представлені моделі дивують безліччю розміром, конфігурацій, кольорів і дизайну.

1. Висота виробів (30-300 см), глибина (від 3 см), довжина (майже будь-яка) дають можливість підібрати дизайнерські трубчасті радіатори під будь-який формат і площу приміщення.

2. Навісна або підлогова, продукція не має обмежень у конструктивному плані. Виробник виготовляє вироби у вигляді прямих елементів, що перехрещуються, вигнутих, у перетині вони бувають круглими, овальними і квадратними, по геометричному розташуванню вони бувають вертикальними, похилими, горизонтальними, з радіусним монтажем.

3. Трубчасті радіатори, мають робочий тиск нижче 10 атмосфер, потребують індивідуальної проводки. Якщо тиск відповідає вказаним вище значенням, тоді допустима врізка опалювального приладу в централізовану будинкову систему (ситуація стосується багатоповерхових будинків).

4. Кількість виробів на одне приміщення визначається їх з’єднанням: секційних встановлюють 1-3 штуки, а мають базову загальну основу – 1 штуку.

Сфера застосування трубчастих радіаторів

Вироби не мають обмежень у використанні: вітальні, спальні, кухні ефектно доповнюються стильними і корисними аксесуарами, які виконують термостабилизирующую функцію. Для дитячих кімнат пропонуються трубчасті радіатори з захисними елементами і автоматичним регулюванням ступеню нагріву.

Презентабельно виглядають подібні обігрівальні системи в кабінетах власників бізнесів і високих чиновників. Нестандартні форми підкреслюють унікальність дизайну і респектабельність інтер’єрного рішення.

Трубчасті радіатори поєднують в собі швидкий нагрів, безпечну форму, надійну лазерну зварювання елементів. Вони можуть використовуватися в електричному варіанті або мати водний теплоносій.

 

Є два основних види трубчатих радіаторів:

 • Перші мають трубки, які з’єднанні за принципом класичних чавунних батарей, як в моделі радіатора трубчастого Kermi Decor-D
 • Другий тип має трубки, які розташовуються паралельно напрямку колекторів

Різні технічні характеристики радіаторів:

 • Висота приладу від 30 до 300 см
 • Кількість трубок можна формувати від 1.
 • Крок між секціями 45 та 65 см.

Класичне перетин секції – кругле з діаметром в 25 мм, на сьогоднішній день є моделі, де використані труби з овальним прямокутним, плоским і навіть трикутним перетином.

Форма опалювальних трубчастих радіаторів буває різною:

 • Плоскі – все трубки розташовані в один ряд, утворюючи одну площину
 • Кутові, радіатори розділені на дві секції, які розташовані під кутом один до одного
 • Радіусні – радіатори мають форму дуги або кола. Фахівців стверджують, що форма не впливає на теплопередачу приладу, але з дизайнерської точки зору, цей варіант виглядає, звичайно, цікавіше. Ще один важливий привід його купити – обігрів приміщення без кутів та з Kermi Decor-V
 • Дизайнерські – вертикальні трубки згинають по їх довжині, отримуючи при цьому радіатор у вигляді хвилі. Наприклад, радіатори трубчасті Kermi Decor-S

 

АВТОРИЗАЦІЯ

Я ще не зареєстрований

Перейти до реєстрації

ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?

Пароль буде висланий на e-mail

Я ще не зареєстрований

Перейти до реєстрації

В корзині 0 товарів
Немає товарів у кошику.
КУПИТИ В ОДИН КЛІК
Котел Bosch Gaz 6000 W WBN 6000-35 CRN
21634 грн

  Подати заявку на кредит
  ві
  Котел Bosch Gaz 6000 W WBN 6000-35 CRNКотел Bosch Gaz 6000 W WBN 6000-35 CRN
  21634 грн
  euroterm.lviv.ua
  Тип послуги:*
  Кількість частин* оплати більше або рівно 2:

  Купити в кредит

   Для того, щоб додати товар до списку бажань, Вам необхідно авторизуватися
   ВИБІР СПИСКУ БАЖАНЬ